radio andrychów logo
Czwartek, 23-02-2017, Imieniny obchodzi: Izabela, Roman, Damian
youtube facebook
menu icon
arrow szukaj
title
Kultura, 2017-01-09 11:58:00

Ferie 2017 z CKiW


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie na Ferie Zimowe 2017!


„DMUCHAMY NA ZIMNE” czyli akcja FERIE 2017 w placówkach wiejskich CKiW
Placówki wiejskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie serdecznie zapraszają dzieci w wieku 7 – 13 lat do udziału w projekcie zimowego wypoczynku pod hasłem: „DMUCHAMY NA ZIMNE”.
W programie przewidziano szereg kulturalnych atrakcji połączonych z dobrą zabawą, wyjazdy i wycieczki. Ponadto w ramach akcji FERIE 2017 w niektórych placówkach wiejskich zorganizowane zostaną stacjonarne zajęcia animacyjne dla dzieci z gminy Andrychów.

Zapisy chętnych do skorzystania z oferty ruszyły na początku stycznia.30.01 (poniedziałek) godz. 9.00 Wyjazd do Wadowic.
W programie: gry i zabawy w wodzie na Krytej Pływalni „Delfin” oraz pobyt w Grocie Solnej.
Koszt: 20 zł.
31.01 (wtorek) godz. 9.00 Wycieczka do Katowic i Zabrza.
W programie: zwiedzanie nowoczesnego i multimedialnego Muzeum Śląskiego w Katowicach oraz wyzwolenie energii w Parku Trampolin „Jump World” w Zabrzu – basen z gąbkami, strefa koszykówki, strefa siatkówki, arena główna otoczona trampolinami, konkursy i animacje.
oszt: 40 zł.
1.02 (środa) godz. 9.00 Wycieczka do Oświęcimia.
W programie: seans filmowy w Kinie „Planet Cinema” oraz dwie godziny niezapomnianej zabawy w Parku Family Fun – nowoczesnej, czteropoziomowej konstrukcji z trampolinami, zjeżdżalnią, torem gokartowym, kulami do bujania, talerzami obrotowymi itd.
Koszt: 40 zł.
2.02 (czwartek) godz. 9.00 Artystyczny Kogel Mogel – taniec.
Wyjazd do WDK w Targanicach na warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży z zakresu tańca współczesnego i tańców latynoamerykańskich.
Warsztaty bezpłatne.
6.02 (poniedziałek) godz. 9.00 Wycieczka do Świnnej oraz Żywca.
W programie: zwiedzanie interaktywnej wystawy w Beskidzkim Centrum Nauki „Naukotechnika” w Świnnej połączone z warsztatami geologicznymi i pokazem z użyciem ciekłego azotu, szalona zabawa w Sali Zabaw „Figloraj”, a także (w razie sprzyjających warunków pogodowych) zwiedzanie Mini Zoo w Parku Miejskim w Żywcu.
Koszt: 45 zł.
7.02 (wtorek) godz. 9.00 Wycieczka do Krakowa.
W programie: zajęcia warsztatowe „Zabawa z mistrzami” w Galerii Malarstwa w Sukiennicach, zwiedzanie Kościoła Mariackiego, spacer po Krakowskim Rynku oraz dwugodzinny relaks i liczne atrakcje na basenach największego krytego Parku Wodnego w Polsce.
oszt: 50 zł.
8.02 (środa) godz. 9.00 Wycieczka do Wisły.
W programie: zwiedzanie Muzeum Beskidzkiego oraz trzygodzinne atrakcje w Parku Wodnym „Tropikana” w Hotelu Gołębiewskim – liczne zjeżdżalnie, grota solna, basen ze sztuczną falą, jacuzzi, basen z hydromasażami, tężnie itp.
Koszt: 50 zł.
9.02 (czwartek) godz. 9.00 Artystyczny Kogel Mogel – teatr.
Wyjazd do WDK w Zagórniku na warsztaty dla dzieci i młodzieży z zakresu działań teatralnych i parateatralnych.
Warsztaty bezpłatne.

 AKCJA FERIE 2017 „Dmuchamy na zimne” – szczegółowy program dostępny również na plakatach, w placówkach wiejskich CKiW.
30.01 – 3.02 | MUZYCZNE FERIE W MDK!

Zapraszamy wszystkie dzieci lubiące spędzać swój wolny czas w kreatywny i nietuzinkowy sposób do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Zajęcia odbywać się będą codziennie od 30.01 do 3.02 (od poniedziałku do piątku) w godzinach 10.00 – 14.00.
W trakcie zajęć uczestnicy wezmą udział w interesujących warsztatach obejmujących tematykę około muzyczną.  W programie:
30.01 (poniedziałek) | „Multimedialna historia muzyki na wesoło”
Warsztaty multimedialne połączone z grami i zabawami edukacyjnymi podczas których uczestnicy dowiedzą się jakie są początki muzyki zaczynając od czasów prehistorycznych. Dowiecie się jak ewoluowała muzyka oraz same instrumenty muzyczne.
31.01 (wtorek) | „Wszystko gra”
Czy można stworzyć utwór muzyczny nie mając pod ręką żadnych instrumentów muzycznych a zamiast tego używać tylko tego co jest w domu? Oczywiście! Podczas zajęć podejmiemy próbę stworzenia krótkiego utworu za pomocą...WSZYSTKIEGO!
1.02 (środa) | Wycieczka do Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach
Zwiedzanie siedziby oraz uczestnictwo w warsztatach muzycznych prowadzonych przez tamtejszych instruktorów.
2.02 i 3.02 (czwartek, piątek) | „Małe Studio Nagrań”
Czy do stworzenia studia nagrań i wyprodukowania fantastycznej piosenki potrzeba lat doświadczeń? Nie! Przy odrobinie chęci oraz dużej dawce kreatywności możecie zrobić to za pomocą komputera i asysty naszego instruktora. Stworzymy piosenkę od podstaw. Napiszemy tekst, zaaranżujemy muzykę i zamieścimy efekty naszej pracy na kanale YouTube.
Koszt: 60 zł/os.
Zapisy i opłaty przyjmowane są w MDK w Andrychowie do 23.01.2017 r.
Ilość miejsc ograniczona! Szczegółowe informacje: Miejski Dom Kultury w Andrychowie, ul. Szewska 7, 34-120 Andrychów, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.  

KINO NA FERIE

„Wiplala” Familijny, przygodowy; reż. Tim Oliehoek; Holandia 2014; 93 min. Premiera: 6 stycznia 2017 (Polska)
W kuchni rodziny Blomów niespodziewanie pojawia się Wiplala, który wyglądem przypomina 10-centymetrowego człowieka. Mały Johannes znajduje go i zaprzyjaźnia się z nim. Wkrótce o nowym lokatorze dowiadują się także siostra chłopca Nella Della i ojciec dzieci. Wiplala ma magiczne zdolności, ale nie jest najlepszy w ich kontrolowaniu, dlatego przypadkowo zmniejsza całą rodzinę do swojego rozmiaru i nie potrafi tego odwrócić. Rozpoczyna się ekscytująca przygoda małych ludzi w wielkim świecie.
Seanse:
6.02 (poniedziałek – Kino na ferie) godz. 14.00;
8.02 (środa – Kino na ferie) godz. 14.00;
10.02 (piątek – Kino na ferie) godz. 14.00;
Ceny biletów: 10 zł – dorośli, 5 zł – dzieci**
**Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 15

"Kod M" Familijny, reż. Dennis Bots; Holandia 2015, 98 min. Film zdobył nagrodę publiczności na festiwalu w Zurichu w 2016 roku
Uparta i ambitna Isabel rozpoczyna poszukiwania legendarnego miecza słynnego D'Artagnana. Jedyną wskazówką jest tajny kod, który doprowadzi do skarbu. Rozszyfrowanie go nie jest jednak proste. Dziewczynie pomaga jej kuzyn oraz przyjaciel. Razem postanawiają wyruszyć na poszukiwania. Okazuje się jednak, że nie są jedynymi śmiałkami, którzy chcą zdobyć cenny miecz. Wyprawa dostarczy nie tylko przygód, ale również pozwoli się przekonać ile warci są prawdziwi przyjaciele.
Seanse:
7.02 (wtorek – Kino na ferie) godz. 14.00; 9.02 (czwartek – Kino na ferie) godz. 14.00;
Ceny biletów: 10 zł – dorośli, 5 zł – dzieci**
**Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 15  


Zapraszamy!!!

www.kultura.andrychow.eu
Galeria zdjęć
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
fotoKomentarze Facebook

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
nowiny foto
W kioskach nowy numer
Nowin Andrychowskich

Player nie działa? Kliknij tutaj:

Pobierz plik strumienia MP3
Imprezy kulturalne
Wiosna w Teatrze 2017
Ogłoszenia drobne
 • SPRZEDAM ZIEMIĘ OGRODOWĄ CZARNOZIEM
  SPRZEDAM ZIEMIĘ ZIEMIA OGRODOWA JEST BARDZO DOBREJ JAKOŚCI, BEZ ZANIECZYSZCZEŃ, TAKICH JAK KAMIENIE, DORNIE ITP. ZIEMIA JEST CZARNA I SYPKA ( PH ZIEMI OK 6) PROSZĘ O KONTAKT T...
 • Wywóz gruzu ziemi popiołu
  OFERUJE USŁUGĘ WYWOZU: GRUZU , POPIOŁU , ZIEMI, ŚMIECI, ZŁOMU I INNE NIECZYSTOŚCI WYWROTKĄ O ŁADOWNOŚCI DO 3,5 TONY. TEL.605-242-066 CENA WYWOZU DO UZGODNIENIA TELEFONICZNIE, Prowadzimy r...
 • Sprzedam Spółkę z o.o. 1991-2016 VAT-UE
  Potrzebujesz pomocy przy zakładaniu spółki ? Nie wiesz jaka forma działalności będzie bezpieczna dla Ciebie Twojej Rodziny i ochrony majątku który wypracowałeś ? W naszej ofercie znajdzie...
 • Spawacz aluminium MIGMAG
  Firma zatrudni spawaczy aluminium MIG-MAG przy wykonaniu naczep do samochodów ciężarowych. Możliwość zatrudnienia brygady 4-5 os. Miejsce pracy: okolice Jeleniej Góry. Oferujemy: - um...
 • Spawacz aluminium MIGMAG
  Firma zatrudni spawaczy aluminium MIG-MAG przy wykonaniu naczep do samochodów ciężarowych. Możliwość zatrudnienia brygady 4-5 os. Miejsce pracy: okolice Jeleniej Góry. Oferujemy: - um...

kontakt

Dyżury aptek
W tym tygodniu dyżur pełni:
Apteka pod Białym Orłem II
Andrychów, ul. Krakowska 91
33 875 64 00

Redakcja
 • Marek Nycz - redaktor naczelny
 • Robert Fraś - dziennikarz radiowy
 • Łukasz Gieruszczak - administrator strony
 • Anna Płonka - dział reklamy
 • Dziennikarze - współpracownicy:
 • Jadwiga Janus
 • Grzegorz Sroka
 • Marta Paczyńska
 • Andrzej Fryś
 • Krzysztof Paczyński
 • Jan Zieliński
Redakcja Nowin Andrychowskich i Twojego Radia Andrychów
ul. Krakowska 74, 34-120 Andrychów, tel. 33 875 23 13, nowiny@andrychow.eu, radio@andrychow.eu