logo
repertuar kina
Piątek, 22-06-2018, Imieniny obchodzi: Tomasz, Jan, Paulina
youtube facebook
menu icon
arrow szukaj
title
Informacje, 2017-09-08 11:10:00 Liczba komentarzy0

Sportowe wydarzenie w Rzykach razem z Kellys Cyklokarpatami


Już w najbliższą sobotę Rzyki zamienią się w raj dla wszystkich zapalonych rowerzystów. Nasza miejscowość po raz pierwszy gościć będzie jeden z większych maratonów rowerowych w Polsce Kellys Cyklokarpaty. Setki niesamowitego sprzętu, uśmiechnięci kolarze, wspaniała atmosfera i świetna zabawa. To wszystko czekać będzie u podnóża stacji narciarskiej i hotelu Czarny Groń.
Kellys Cyklokarpaty to cykl 14 maratonów rowerowych, które podbijają serca rowerzystów z całej Polski, eksplorując przy tym najciekawsze trasy rowerowe w południowo-wschodniej części kraju. Jedna z edycji, 9 września odbędzie się właśnie w Rzykach!

Maraton rowerowy będzie przebiegać na trzech dystansach. Hobby, liczący 29,6 km z przewyższeniem 1214m, jest niewymagającym dużej kondycji dystansem, dla wszystkich amatorów kolarstwa, którzy jeżdżą dla zabawy i chcą spróbować swoich sił w wyścigu. Dystans Mega, liczący 52,2 km z przewyższeniem 2157m wymaga większej kondycji i mocy w nogach oraz Dystans Giga, liczący 69,9 km z przewyższeniem 2863m jest dystansem dla prawdziwych zawodników, którzy skupiają się na mocnych treningach i mają świadomość dużego wysiłku, który będzie ich czekać na trasie.

Warto zauważyć, że trasy w okolicach Rzyk są wyjątkowo przyjazne rowerzystom. Typowo górskie, z prawdziwymi podjazdami oraz ze świetnymi zjazdami spodobają się niejednemu, nawet początkującemu rowerzyście.

Wszystkim osobom, które zdecydują się wziąć udział w maratonie, organizatorzy oferują możliwość wypożyczenia na wyścig lub przetestowania rowerów marki Kellys, z nowej kolekcji 2017. Są to między innymi takie modele jak Hacker 90, Stage 90 czy damski Desire, które wcześniej można zarezerwować w Systemie Timedo https://system.timedo.pl/wypozyczalniaCK/#/przegladarka i odebrać w centrum testowym Kellys w miasteczku zawodów. Po maratonie, uczestnicy będą mogli umyć swój sprzęt korzystając z kosmetyków rowerowych marki Fenwicks. Na każdego czekać będzie również kolarski posiłek regeneracyjny. 

Zaraz po starcie maratonu, o godzinie 12, organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci na bezpłatne wyścigi dziecięce JUNIOR XC RACE, które będą odbywać się w centrum miasteczka zawodów i na które można zapisać się przez internet https://system.timedo.pl/panelJuniorXC/ lub w Biurze Zawodów w dniu imprezy. Dzieci będą mogły skosztować odrobiny rywalizacji i aktywnie spędzić czas z rówieśnikami. Na każdego uczestnika czekać będzie pamiątkowy medal.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Na maraton rowerowy Kellys Cyklokarpaty można zapisać się przez internet > https://system.timedo.pl/panelCK/pl/ lub w dniu wyścigu w Biurze Zawodów.

Organizacja tak dużej imprezy sportowej w Rzykach niesie za sobą możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu drogowym. W godzinach 10:45 - 11:45 mogą się one pojawić na drodze powiatowej 1738K (Rzyki – Osiedle Praciaki). 
Galeria zdjęć
fotoKomentarze Facebook

Komentarze
Zapoznaj się z Regulaminem

Podpis:

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  nowiny foto
  W kioskach nowy numer
  Nowin Andrychowskich
  Imprezy kulturalne
  Andrychów - miejsce utkane
  Ogłoszenia drobne
  • Skup Zadłużonych Podmiotów 233/299/586 K.s.h
   Jeśli posiadasz zadłużoną spółkę, lub JDG i nie wiesz jak wyjść z kłopotów - zapoznaj się z naszą ofertą. Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ...
  • Ogniochron poszukuje pracowników sezonowych
   Firma Ogniochron poszukuje pracowników sezonowych na produkcji, w okresie czerwiec- wrzesień. zgłoszenia prosimy składać osobiście w dziale kadr. ...
  • Peri Peri poszukuje pracowników
   Bar szybkiej obsługi Peri Peri w Andrychowie poszukuje pracowników z doświadczeniem, do pomocy przy wydawaniu zamówień i obsługi klientów. CV prosimy składać w punkcie w And...
  • Schody Rintal - Montaż Schodów w czerwcu za darmo!
   Rintal Polska, wiodący producent schodów do wnętrz organizuje promocję: W czerwcu montaż schodów oraz obłożeń schodów betonowych z poręczami za darmo! Szczegóły or...
  • kupię dom
   kupię mały dom od zaraz, najlepiej Sułkowice lub Targanice, może być do remontu tel 695-122-630...

  kontakt

  Dyżury aptek
  W tym tygodniu dyżur pełni:
  Apteka Dr Max II
  ul. 27 stycznia 9
  33 877 02 13
  
  Redakcja
  • Marek Nycz - redaktor naczelny
  • Robert Fraś - dziennikarz radiowy
  • Anna Piotrowska - dziennikarz
  • Anna Płonka - dział reklamy
  • Dziennikarze - współpracownicy:
  • Jadwiga Janus
  • Marta Paczyńska
  • Grzegorz Sroka
  • Andrzej Fryś
  • Krzysztof Paczyński
  • Jan Zieliński
  • Jerzy Tomiak
  Redakcja Nowin Andrychowskich i Twojego Radia Andrychów
  ul. Krakowska 74, 34-120 Andrychów, tel. 33 875 23 13, nowiny@andrychow.eu, radio@andrychow.eu