logo
repertuar kina
Środa, 20-02-2019, Imieniny obchodzi: Eustachy, Leon, Ludmiła
youtube facebook
menu icon
arrow szukaj
title
Informacje, 2018-02-07 12:47:00

Skuteczna reklama w Internecie poprzez pozycjonowanie lokalne.


Współcześnie większość ludzi wyszukuje w Internecie informacje o usługach i produktach, którymi są zainteresowani. Tendencja ta utrzymuje się już o kilku lat, wypierając konwencjonalne formy poszukiwania informacji stosowane jeszcze zaledwie kilka lat temu.
Czasy, kiedy tego typu wiadomości szukano np. w książkach telefonicznych, już dawno odeszły do historii - dzisiaj króluje Google. Dużym błędem jest więc sytuacja, w której firma ze swoimi produktami czy usługami nie promuje się w Internecie, tracąc tym samym klientów lub oddając ich bez walki w ramiona konkurencji.

 
Pozycjonowanie lokalne, zwane również pozycjonowaniem regionalnym, to rewolucyjna forma promocji strony internetowej w wyszukiwarkach typu Google, polegająca na odpowiednim doborze i promocji słów kluczowych dopasowanych do danego regionu. Dzięki temu pozycjonowanie lokalne stało się niezwykle skuteczną formą reklamy. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, nie potrzebujących promocji o zasięgu ogólnokrajowym czy międzynarodowym. Dzięki regionalizacji słów kluczowych jest to usługa znacznie tańsza, a niejednokrotnie dużo bardziej skuteczna i efektywniejsza od pozycjonowania globalnego. 

Jak działa pozycjonowanie lokalne? To proste.

Jesteś w trasie. Nagle, tuż przed Włocławkiem, psuje Ci się samochód. Wiesz, że Twój zaufany mechanik nie pojedzie tak daleko, w tym miejscu nie możesz liczyć na jego pomoc. Co robisz? Wyciągasz smartfon lub - po krótkich burzliwych negocjacjach - pożyczasz tablet od znudzonego przedłużającą się podróżą dziecka, i piszesz... Ale co? Mechanik? Nie, przecież nie jest Ci potrzebna lista mechaników z całego kraju! Piszesz "mechanik Włocławek" lub "pomoc drogowa Włocławek", szukając pomocy najbliżej jak to jest możliwe. 

Budujesz dom i szukasz solidnego cieśli. Co robisz? Piszesz "cieśla" czy np. "cieśla Andrychów" lub "cieśla Wadowice"? Przecież nie potrzebujesz informacji o cieślach z Gdańska, Warszawy czy Lublina. Szukasz kogoś ze swojego regionu. 

Dzięki pozycjonowaniu regionalnemu uzyskujesz dostęp do klientów, którzy blisko Ciebie poszukują usług i produktów oferowanych przez Twoją firmę. W tego typu pozycjonowaniu nie będziesz miał tysięcy całkowicie przypadkowych wejść na stronę i setek niepotrzebnych telefonów, z których większość będziesz musiał odrzucić.

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu uzyskasz - setki wejść na stronę, które bardzo dobrze wpłyną na rozpoznawalność Twojej firmy w regionie oraz konkretne rozmowy telefoniczne, które w większości przypadków kończyć będą się nawiązaniem dalszej współpracy. Łatwo więc zauważyć, iż pozycjonowanie lokalne cechuje niebywała efektywność i skuteczność.

Pamiętaj, pozycjonowanie lokalne to dużo tańsze rozwiązanie od tzw. konwencjonalnej reklamy globalnej. To rozwiązanie, na które na pewno będzie Cię stać.

Jeśli jesteś zainteresowany tego typu usługą lub chcesz poznać ją lepiej - zadzwoń: 535-501-506 lub napisz: biuro@smart-point.pl
 
Z wielką przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Przygotujemy dla Ciebie analizę słów kluczowych oraz propozycję optymalnej strategii reklamowej dopasowanej do Twoich rzeczywistych potrzeb. 
Galeria zdjęć
fotoKomentarze Facebook

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
nowiny foto
W kioskach nowy numer
Nowin Andrychowskich
Imprezy kulturalne
Andrychów - miejsce utkane
Ogłoszenia drobne

kontakt

Dyżury aptek
W tym tygodniu dyżur pełni:
Apteka Dr Max II
ul. 27 stycznia 9
33 877 02 13

Redakcja
 • Marek Nycz - redaktor naczelny
 • Robert Fraś - dziennikarz radiowy
 • Anna Piotrowska - dziennikarz
 • Anna Płonka - dział reklamy
 • Dziennikarze - współpracownicy:
 • Jadwiga Janus
 • Marta Paczyńska
 • Grzegorz Sroka
 • Andrzej Fryś
 • Krzysztof Paczyński
 • Jan Zieliński
 • Jerzy Tomiak
Redakcja Nowin Andrychowskich i Twojego Radia Andrychów
ul. Krakowska 74, 34-120 Andrychów, tel. 33 875 23 13, nowiny@andrychow.eu, radio@andrychow.eu