logo
repertuar kina
Niedziela, 26-05-2019, Imieniny obchodzi: Paulina, Marianna, Filip
youtube facebook
menu icon
arrow szukaj
title
Sport, 2018-05-13 19:28:00 Liczba komentarzy0

Gole Tomasza Moskały zapewniły punkt Beskidowi


Za nami kolejny weekend pełen bramek i emocji w lokalnych ligach. Beskid zremisował w Olkuszu, kolejne zwycięstwa zanotował Znicz i Halniak. Komplet wyników w rozwinięciu.
W IV lidze piłkarskiej zespół Beskidu Andrychów zmierzył się tym razem w Olkuszu z tamtejszym KS-em. Mecz miał bardzo duże znaczenie dla układu sił w środkowej części stawki, więc oba zespoły od początku ruszyły do ataku. Świetnie rozpoczęli miejscowi, którzy już po czternastu minutach prowadzili 2:0. Te ciosy nie znokautowały jednak andrychowian, którzy wrócili do walki, jednak dopiero w drugiej połowie trafili do siatki. Beskid ustalił wynik spotkania w przeciągu dziesięciu minut po przerwie, gdy dubletem popisał się Tomasz Moskała i zrobiło się 2:2. Dzięki temu remisowi andrychowianie utrzymali dziewiąte miejsce i wciąż mają szansę nawet na zajęcie ósmej lokaty.

W 24. kolejce wadowickiej klasy A Znicz Sułkowice Bolęcina pokonał 3:1 zespół Strzelca Budzów, Burza Roczyny zremisowała 1:1 z Żarkiem Barwałd, Huragan Inwałd przegrał 0:2 ze Skawą Wadowice, Leskowiec Rzyki uległ 0:4 Dębowi Tomice, a Orzeł Wieprz rozgromił Babią Górę Sucha Beskidzka 5:0. Burza nadal zajmuje piąte miejsce, Orzeł jest ósmy, Znicz dziewiąty, Huragan dziesiąty, a Leskowiec spadł na przedostatnie, piętnaste miejsce.

W 21. kolejce klasy B Halniak Targanice rozbił ekipę Borowika Bachowice 6:2. Halniak zajmuje trzecie miejsce z 44 punktami, ale ma jeden mecz mniej od Nadwiślanki Brzeźnica i Wisły Łączany, które zgromadziły po 46 punktów. Z kolei trzecie w C-klasowej tabeli Gronie Zagórnik tym razem pauzowały.

W oświęcimskiej klasie A LKS Bulowice zmierzył się z Hejnałem Kęty. Zespół z Kęt wygrał 2:0 i utrzymał pozycję wicelidera. LKS jest dziesiąty.

W I małopolskiej lidze trampkarzy chłopcy z Beskidu Andrychów ulegli Progresowi Kraków 0:2. Andrychowianie z jednym zaległym meczem do rozegrania, zajmują miejsce piąte.

W IV lidze kobiet popularne Pandy z Burzy Roczyny przegrały 0:2 z Pogorzanką Pogorzyce.



Komentarze Facebook

Komentarze
Zapoznaj się z Regulaminem

Podpis:

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  nowiny foto
  W kioskach nowy numer
  Nowin Andrychowskich
  Imprezy kulturalne
  Radio Andrychów wkracza w DAB+
  Ogłoszenia drobne

  kontakt

  Dyżury aptek
  W tym tygodniu dyżur pełni:
  Apteka pod Białym Orłem II
  Andrychów, ul. Krakowska 91
  33 875 64 00
  
  Redakcja
  • Marek Nycz - redaktor naczelny
  • Robert Fraś - dziennikarz radiowy
  • Jacek Dyrlaga - dziennikarz
  • Anna Piotrowska - dziennikarz
  • Anna Płonka - dział reklamy
  • Dziennikarze - współpracownicy:
  • Jadwiga Janus
  • Grzegorz Sroka
  • Andrzej Fryś
  • Jan Zieliński
  • Jerzy Tomiak
  Redakcja Nowin Andrychowskich i Twojego Radia Andrychów
  ul. Krakowska 74, 34-120 Andrychów, tel. 33 875 23 13, nowiny@andrychow.eu, radio@andrychow.eu