logo
repertuar kina
Środa, 20-02-2019, Imieniny obchodzi: Eustachy, Leon, Ludmiła
youtube facebook
menu icon
arrow szukaj
title
Informacje, 2018-05-13 20:47:00

Atrakcje. Wypoczynek. Zabawa... KONKURS


Rodzinne Parki Mini Zoo KUCYK w Inwałdzie, portal atrakcjewadowice.pl oraz Radio Andrychów zapraszają do udziału w konkursie!
Od dziś na antenie Radia Andrychów rusza KONKURS, w którym można wygrać zaproszenia na wycieczkę "Szlakiem Karola Wojtyły" organizowaną przez atrakcjewadowice.pl

Wystarczy słuchać audycji Radia Andrychów, śledzić nasz profil na Facebooku, prawidłowo odpowiedzieć na pytanie...mieć odrobinę szczęścia i... zaproszenia są Wasze!
Konkurs trwa od 14 do 31 maja 2018 r. 
Żeby troszeczkę Wam ułatwić – bo pytania nie będą łatwe :) – zapraszamy do lektury... oraz na stronę www.atrakcjewadowice.pl

Do Rodzinnych Parków MiniZoo KUCYK w Inwałdzie zawitała wiosna! W nowym sezonie czeka Was jeszcze więcej atrakcji i niespodzianek. 
Każdy znajdzie coś dla siebie! Zapewne całe rodziny miło spędzą u nas czas! 



      


Na portalu atrakcjewadowice.pl znajdziecie informacje na temat regionalnych atrakcji, które są idealnym rozwiązaniem na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.
 
Jak wprowadzić dzieci w świat nauki, by chętnie do niego wracały? W jaki sposób zachęcić dorosłego człowieka do pogłębiania swojej wiedzy?
Portal atrakcjewadowice.pl znalazł idealne rozwiązanie – łączy naukę i zabawę, rozbudza ludzką ciekawość odkrywania nieznanego!
Atrakcjewadowice.pl promują lekcje edukacyjne dla MŁODYCH i MŁODSZYCH (nikt przecież nie jest STARY ;))!
W ofercie znaleźć można ciekawe propozycje dla siebie i swojego pupila na wykorzystanie wolnego czasu, który pragniemy spędzić aktywnie, mądrze i zabawnie.
Do najciekawszych należą m.in.: lekcje jazdy konnej w STANICY HUCUŁ, warsztaty – bezpieczny kontakt z psem w PSIM PARKU, opowiastka gospodarza wprowadzająca do świata ogrodników w GOSPODARSTWIE DUDEK. ZAPRASZAMY!!!
 


Ruszamy z nową inicjatywą: ANDRYCHÓW – poznaj swoje miasto! To bardzo ciekawy i niezwykle edukacyjny pomysł na spędzenie wolnego czasu, który pozwoli uzyskać interesujące informacje na temat Andrychowa. Ciuchcia zabierze Was w magiczną podróż po mieście, która rozbudzi wszystkie wasze zmysły. Dzięki lektorowi poznacie krótką historie miasta. Będzie dużo ciekawostek: jedne wywołają uśmiech, drugie – zdziwienie a jeszcze inne – podziw. 
ANDRYCHÓW: wielopokoleniowe piekarnie i apteki, istotne punkty biznesowe w mieście. To także piękny park i Pałac Bobrowskich, a wszystko otoczone niesamowitymi fontannami i górkami Beskidu Małego. Andrychów i jego okolice to miejsce atrakcyjne zarówno dla turysty zainteresowanego aktywnym wypoczynkiem jak i rekreacją.
Zapraszamy na wycieczkę pełną wspomnień, nowinek i przydatnych informacji...
 

Ponadto portal atrakcjewadowice.pl oferuje wynajęcie ciuchci turystycznej  w celu zorganizowania wycieczki m.in. do:  Energylandii, Apilandii, Zatorlandu, InwałdParkuOświęcimia ... zapraszamy na przejażdzkę Lokalną Koleją Drezynową w Regulicach...a może chcielibyście zwiedzić Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej?








Czekamy na Was w MiniZoo KUCYK w Inwałdzie!!

KUCYK MINI ZOO – 
TO JEST TO





 
Galeria zdjęć
foto
foto



Komentarze Facebook

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
nowiny foto
W kioskach nowy numer
Nowin Andrychowskich
Imprezy kulturalne
Andrychów - miejsce utkane
Ogłoszenia drobne

kontakt

Dyżury aptek
W tym tygodniu dyżur pełni:
Apteka Dr Max II
ul. 27 stycznia 9
33 877 02 13

Redakcja
 • Marek Nycz - redaktor naczelny
 • Robert Fraś - dziennikarz radiowy
 • Anna Piotrowska - dziennikarz
 • Anna Płonka - dział reklamy
 • Dziennikarze - współpracownicy:
 • Jadwiga Janus
 • Marta Paczyńska
 • Grzegorz Sroka
 • Andrzej Fryś
 • Krzysztof Paczyński
 • Jan Zieliński
 • Jerzy Tomiak
Redakcja Nowin Andrychowskich i Twojego Radia Andrychów
ul. Krakowska 74, 34-120 Andrychów, tel. 33 875 23 13, nowiny@andrychow.eu, radio@andrychow.eu