logo
repertuar kina
Wtorek, 21-08-2018, Imieniny obchodzi: Joanna, Franciszek, Kazimiera
youtube facebook
menu icon
arrow szukaj
title
Informacje, 2018-06-05 13:45:00 Liczba komentarzy0

Popłynęli na medal


Dziś – 5 czerwca – na andrychowskim basenie odbyły się VI Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa.
W pływackich zmaganiach udział wzięło kilkudziesięciu zawodników ze andrychowskich szkół podstawowych i gimnazjów, którzy startowali w kilku kategoriach wiekowych i w kilku stylach. Konkurowali w grupach chłopców i dziewcząt. Zawody przygotował Gminny Zarząd Oświaty, a poprowadzili je instruktorzy sportowi, na co dzień nauczyciele wychowania fizycznego. Puchary i medale wręczył zawodnikom Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak. Pełną listę zwycięzców dołączamy poniżej.
mn
***
W zawodach startowało 140 zawodników z całej gminy.

Wyniki zawodów:
Wyścig dziewcząt klas I-III:
 
I miejsce – Stefania Targosz – Roczyny
II miejsce – Anna Sordyl  – Sułkowice-Łęg
III miejsce – Małgorzata Dziedzic – Inwałd
 
Wyścig chłopców klas I-III:
I miejsce – Eryk Kubalka – Roczyny
II miejsce – Wojciech Pluta – Brzezinka
III miejsce – Bartłomiej Paździora – Inwałd
 
Wyścig chłopców klas IV-VI w stylu dowolnym:
I miejsce – Michał Burzej – SP4 w Andrychowie
II miejsce – Adrian Piwowarczyk – SP4 w Andrychowie
III miejsce – Mikołaj Kasperek – SP2 w Andrychowie
 
Wyścig dziewcząt klas IV-VI w stylu dowolnym:
I miejsce – Maria Kucharska – SP4
II miejsce – Magdalena Filek – Roczyny
III miejsce – Hania Jodłowska – SP4
 
Wyścig chłopców klas VII, II i III gimnazjum w stylu dowolnym:
I miejsce – Rafał Majer – Roczyny
II miejsce – Filip Kamiński – SP3 w Andrychowie
III miejsce – Nikodem Najbor – SP3 w Andrychowie
 
Wyścig dziewcząt klas VII, II i III gimnazjum w stylu dowolnym:
I miejsce – Emilia Drzazga – SP3 w Andrychowie
II miejsce – Julia Kudłacik – Sułkowice-Łęg
III miejsce – Maja Woźniak – SP3 w Andrychowie
 
Wyścig chłopców klas IV-VI w stylu klasycznym:
I miejsce – Michał Burzej – SP4 w Andrychowie
II miejsce – Filip Gibas – Inwałd
III miejsce – Oliwier Kolber – Inwałd
 
Wyścig dziewcząt klas IV-VI w stylu klasycznym:
I miejsce – Magdalena Filek – Roczyny
II miejsce – Oliwia Koczur – Sułkowice-Bolęcina
III miejsce – Magda Żabińska – SP4 w Andrychowie
 
Wyścig chłopców klas VII, II i III gimnazjum w stylu klasycznym:
I miejsce – Bartosz Polak – SP3 w Andrychowie
II miejsce – Antoni Sordyl – SP3 w Andrychowie
III miejsce – Jakub Wądrzyk – SP3 w Andrychowie
 
Wyścig dziewcząt klas VII, II i III gimnazjum w stylu klasycznym:
I miejsce – Julia Kudłacik - Sułkowice Łęg
II miejsce – Milena Perończyk – SP3 w Andrychowie
III miejsce – Natasza Murzyn – SP3 w Andrychowie
 
Wyścig chłopców klas IV-VI w stylu grzbietowym:
I miejsce – Oliwier Kolber – Inwałd
II miejsce – Tomasz Kierczak – Targanice
III miejsce – Jakub Kryjak – Zagórnik
 
Wyścig dziewcząt klas IV-VI w stylu grzbietowym:
I miejsce – Natalia Drabczyk – Inwałd
II miejsce – Maria Kucharska – SP4 w Andrychowie
III miejsce – Hanna Jodłowska – SP4 w Andrychowie
 
Wyścig chłopców klas VII, II i III gimnazjum w stylu grzbietowym:
I miejsce – Rafał Majer – Roczyny
II miejsce – Filip Kamiński – SP3 w Andrychowie
III miejsce – Grzegorz Gałosz – SP3 w Andrychowie
 
Wyścig dziewcząt klas VII, II i III gimnazjum w stylu grzbietowym:
I miejsce – Emilia Drzazga – SP3 w Andrychowie
II miejsce – Maja Wożniak – SP3 w Andrychowie
III miejsce – Julia Kudłacik – Sułkowice-Łęg
 
Wyścig na wesoło z piłką:
I miejsce – Rafał Majer – Roczyny
II miejsce – Filip Kamiński – SP3 w Andrychowie
III miejsce – Adrian Piwowarczyk – SP4 w Andrychowie
 
Nagrody: puchary i medale zostały ufundowane przez Urząd Miasta w Andrychowie.
 
Ze sportowym pozdrowieniem
Koordynator Sportu w Gminie Andrychów – Grażyna Szczepaniak
Galeria zdjęć
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto



Komentarze Facebook

Komentarze
Zapoznaj się z Regulaminem

Podpis:

    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    nowiny foto
    W kioskach nowy numer
    Nowin Andrychowskich
    Imprezy kulturalne
    Andrychów - miejsce utkane
    Ogłoszenia drobne
    • Szukasz pomieszczenia do wynajęcia? Zadzwoń!
      Wynajmę pomieszczenia w Andrychowie pod działalność: stylista paznokci, kosmetyczka, fizjoterapeuta. Telefon 502 342 693...
    • Sprzedam dom jednorodzinny w Andrychowie
      Sprzedam dom jednorodzinny parterowy z mieszkalnym poddaszem (5 pokoi, kuchnia, spiżarka, 2 łazienki, garderoba, gabinet ) w bardzo dobrej lokalizacji. - połączenie zabudowy jednorodzinnej przy bo...
    • Praca szuka pracownika
      Przyjmę do pracy w gabinecie kosmetycznym w Andrychowie stylistę paznokci i kosmetyczkę Telefon 502 342 693...
    • Darmowy kurs języka niemieckiego od podstaw
      Kurs językowy od podstaw Miejsce: Oświęcim lub Kraków Promedica24 jako lider rynku opieki domowej w Europie prowadzi nabór na DARMOWY kurs języka niemieckiego od podstaw dla osób zaintereso...
    • ZIEMIA OGRODOWA CZARNOZIEM sprzedam z dostawą
      SPRZEDAM ZIEMIE OGRODOWĄ PRZYWÓZ SAMOCHODEM O ŁADOWNOŚCI (3 lub 4 METRY SZEŚCIENNE) ZIEMIA OGRODOWA JEST BARDZO DOBREJ JAKOŚCI, BEZ ZANIECZYSZCZEŃ, TAKICH JAK KAMIENIE, DORNIE ITP. ZIEMIA J...

    kontakt

    Dyżury aptek
    W tym tygodniu dyżur pełni:
    Apteka pod Białym Orłem I
    Rynek 32, Andrychów
    33 875 28 81
    
    Redakcja
    • Marek Nycz - redaktor naczelny
    • Robert Fraś - dziennikarz radiowy
    • Anna Piotrowska - dziennikarz
    • Anna Płonka - dział reklamy
    • Dziennikarze - współpracownicy:
    • Jadwiga Janus
    • Marta Paczyńska
    • Grzegorz Sroka
    • Andrzej Fryś
    • Krzysztof Paczyński
    • Jan Zieliński
    • Jerzy Tomiak
    Redakcja Nowin Andrychowskich i Twojego Radia Andrychów
    ul. Krakowska 74, 34-120 Andrychów, tel. 33 875 23 13, nowiny@andrychow.eu, radio@andrychow.eu