logo
repertuar kina
Niedziela, 24-03-2019, Imieniny obchodzi: Marek, Gabriel, Gabor
youtube facebook
menu icon
arrow szukaj
title
Informacje, 2019-01-03 09:05:00 Liczba komentarzy0

Dziękujemy za rakiety


Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kaczynie uzyskał PIERWSZE MIEJSCE w ogólnopolskiej akcji promującej aktywność fizyczną “Dzieciaki do rakiet” i zdobył nagrodę - profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci oraz specjalne szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego prowadzone przez doświadczonych trenerów.
To nasz wielki wspólny sukces, ogromna radość i satysfakcja – cieszą się uczniowie, dyrekcja i pracownicy niewielkiej szkoły położonej w malowniczym rejonie naszego powiatu. 
W konkursie udział wzięło ponad 600 szkół podstawowych z całej Polski. Nagrody  przyznano dla 60. placówek wybranych w drodze głosowania internautów oraz 40. nagrodzonych dodatkowo przez komisję konkursową. Nasza droga do zwycięstwa rozpoczęła się 19 listopada po przesłaniu konkursowego filmiku. Mieliśmy wówczas 145. miejsce i, szczerze mówiąc, niewielkie nadzieje na nagrody. Prosiliśmy  o głosowanie przyjaciół, znajomych i między innymi czytelników Nowin Andrychowskich. Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu i wsparcia. Nasze głosy rosły lawinowo i w szybkim tempie przemieszczaliśmy się coraz wyżej w rankingu wszystkich uczestników konkursowych. Po kolei, ku uciesze nas wszystkich, wyprzedzaliśmy duże szkoły z wielkomiejskich ośrodków i dość szybko znaleźliśmy się w najlepszej trójce. Największym jednak zaskoczeniem był fakt, że w połowie grudnia w końcówce akcji zdecydowanie wyprzedziliśmy nawet tych, jak nam się wówczas wydawało, pewnych zwycięzców. Wynik był zaskakujący – 80147 głosów. Wiele emocji, szok, niedowierzanie, ogromna radość.
Wierzymy, że Państwa każde kliknięcie to nie była tylko zabawa, ale wyraz Waszego wsparcia i akceptacji dla działalności Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kaczynie. W takich kategoriach to odbieramy i tym większa jest nasza radość i satysfakcja. 
W ten sposób rok 2018 zakończył się dla nas bardzo optymistycznym akcentem. Liczymy na to, że obecny 2019 rok będzie również przychylny i pozytywnie zaskakujący. Jedno jest pewne – będziemy uczyć się grać w tenisa i za to Wam wszystkim serdecznie dziękujemy.

T.K.

 
Galeria zdjęć
foto
fotoKomentarze Facebook

Komentarze
Zapoznaj się z Regulaminem

Podpis:

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  nowiny foto
  W kioskach nowy numer
  Nowin Andrychowskich
  Imprezy kulturalne
  Radio Andrychów - Ekstremalna Droga Krzyżowa
  Ogłoszenia drobne

  kontakt

  Dyżury aptek
  W tym tygodniu dyżur pełni:
  Apteka Apfarm
  Andrychów, ul. Legionów 1
  33 879 09 08
  
  Redakcja
  • Marek Nycz - redaktor naczelny
  • Robert Fraś - dziennikarz radiowy
  • Anna Piotrowska - dziennikarz
  • Anna Płonka - dział reklamy
  • Dziennikarze - współpracownicy:
  • Jadwiga Janus
  • Marta Paczyńska
  • Grzegorz Sroka
  • Andrzej Fryś
  • Krzysztof Paczyński
  • Jan Zieliński
  • Jerzy Tomiak
  Redakcja Nowin Andrychowskich i Twojego Radia Andrychów
  ul. Krakowska 74, 34-120 Andrychów, tel. 33 875 23 13, nowiny@andrychow.eu, radio@andrychow.eu