logo
repertuar kina
Sobota, 22-02-2020, Imieniny obchodzi: Piotr, Marta, Małgorzata
youtube facebook
menu icon
arrow szukaj
title
Kultura, 2019-09-19 09:47:00 Liczba komentarzy0

Szansa na zajęcia dla spóźnialskich


W Wadowickim Centrum Kultury szybko zapełniły się miejsca na zajęcia stałe dla dzieci, ale zostało jeszcze kilka ciekawych propozycji dla młodzieży i dorosłych. Wokal, malarstwo, fotografia i taniec towarzyski stoją otworem dla wszystkich zainteresowanych.
Oferta zajęć stałych cieszyła się dużym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży. Bardzo szybko zapełniły się miejsca na spotkania w ramach Studia Farby i Płótna, Kuźni Ceramicznej czy Sceny Teatralnej. W tym roku poszerzono ofertę spotkań artystycznych dla dorosłych i tu zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Miłośnicy tańca mogą rozpocząć swoją przygodę w ramach zajęć Tańca Towarzyskiego, prowadzonych przez profesjonalną instruktorkę i Vice Mistrzynię Polski – Kingę Baran. Tajniki malarstwa mogą zgłębiać zarówno dorośli, jak i młodzież pod okiem artystki - plastyka i założycielki Pracowni Twórczej BĘ202 – Anny Kowal. Swoją przygodę z fotografią rozpoczną od października amatorzy, którzy od podstaw chcą nauczyć się jak dobrze wykonać zdjęcie swojej pociechy czy krajobrazu. Fotograficzne spotkania to także propozycja dla tych, którzy już mieli wiele do czynienia z fotografią, ale chcą jeszcze zgłębić wiadomości na temat obróbki zdjęć pod okiem fachowca – Izy Faber. Kolejna propozycja skierowana jest do młodzieży - a mianowicie spotkania w Wytwórni Wokalnej, które poprowadzi nowa instruktorka - Alicja Magiera, z nie byle jakim portfolio! Zajęcia będą poruszać zagadnienia oparte na metodzie MIX (dawniej Speech Level Singing - SLS), co oznacza dosłownie śpiewanie na poziomie mowy oraz na Flow Phonation, metodzie opartej na ważności wydechu. Uczestnicy nauczą się w jaki sposób poczuć tekst, interpretować go i przekazywać zawarte w nim emocje w prawdziwy sposób, bez udziwnień i sztuczności. Nauczą się śpiewania wielogłosowego harmonicznego i pobawią kanonami.
Na wszystkie zajęcia zapisać się można wyłącznie przez formularz elektroniczny, dostępny na stronie www.wck.wadowice.pl. 

Dodatkowo w związku z dużym zainteresowaniem, poszerzona została także oferta zajęć dodatkowych w ramach Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci, na które mogą zapisać się dzieci nie należące do Uniwersytetu:
Laboratorium Młodego Badacza (co druga środa od 16:15 do 17:15)
Pracownie Niesamowitości (wtorek co dwa tygodnie od 16:15 do 17:15)
Śladami wielkich wynalazców (środy co dwa tygodnie od 17:30 do 18:30)
Klub Młodego Architekta (poniedziałki co dwa tygodnie od 17:30 do 18:45)
Zainteresowanych powyższymi zajęciami prosimy o kontakt mailowy na adres e-mailowy Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci: wud@wck.wadowice.pl.


Źródło: Wadowickie Centrum Kultury
Galeria zdjęć
foto
fotoKomentarze Facebook

Komentarze
Zapoznaj się z Regulaminem

Podpis:

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  nowiny foto
  W kioskach nowy numer
  Nowin Andrychowskich
  Imprezy kulturalne
  Radio Andrychów wkracza w DAB+
  Ogłoszenia drobne
  • Kupię Zadłużoną Spółkę 784-494-784 www.spolkekupie.com
   DEBERG LIMITED - Skup Sprzedaż Zadłużonych Spółek oraz Nieruchomości - Zaufaj najlepszym! Nie bój się pytać – jesteśmy do Twojej dyspozycji! zawsze 24/h nie ważne czy masz długi czy chce...
  • Projektowanie stron internetowych
   Zapraszam do kontaktu: www.stapexdesign.pl...
  • Praca dla krawcowych, szwaczek
   Przyjmę od zaraz krawcowe szwaczki – wysokie zarobki pełen etat...
  • Sprzedam FIAT DOBLO 223
   Sprzedam FIAT DOBLO 223 5-osobowy, rok produkcji 2004, pierwszy właściciel. Przebieg 201 231 km. Poj. Silnika 1248 cm3. Cena 4600,00 zł
   Tel. 664 201 483


  • Praca
   Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie. Za półgodzinną ankietę otrzymamy około 10 złotych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mai...

  kontakt

  Dyżury aptek
  W tym tygodniu dyżur pełni:
  Apteka Dr Max II
  Andrychów, ul. 27 stycznia 9
  33 877 02 13
  
  Redakcja
  • Marek Nycz - redaktor naczelny
  • Robert Fraś - dziennikarz radiowy
  • Jacek Dyrlaga - dziennikarz
  • Anna Piotrowska - dziennikarz
  • Anna Płonka - dział reklamy
  • Dziennikarze - współpracownicy:
  • Jadwiga Janus
  • Grzegorz Sroka
  • Andrzej Fryś
  • Jan Zieliński
  • Jerzy Tomiak
  Redakcja Nowin Andrychowskich i Twojego Radia Andrychów
  ul. Krakowska 74, 34-120 Andrychów, tel. 33 875 23 13, nowiny@andrychow.eu, radio@andrychow.eu