repertuar kina
Poniedziałek, 14-10-2019, Imieniny obchodzi: Liwia, Kaliks, Bernard
youtube facebook
arrow szukaj
title
Informacje, 2019-10-10 08:55:00

Oferta pracy ZGK Sp. z o.o.

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o., 34-120 Andrychów. ul. Batorego 24. Poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. pracowniczych i zamówień publicznych. Miejsce pracy: Andrychów.

Opis stanowiska:
    1. śledzenie zmian aktów prawnych w celu prawidłowego prowadzenia akt pracowniczych,
    2. budowanie i realizacja polityki personalnej firmy w zgodzie ze strategią i planami działania Spółki,
    3. doradztwo w sprawach związanych zarządzaniem dla Zarządu i kadry kierowniczej,
    4. nadzór nad dokumentacją kadrową,
    5. planowanie i nadzór nad pozyskiwaniem kandydatów do pracy poprzez rekrutację wewnętrzna i zewnętrzną,
    6. opracowywanie różnego rodzaju danych, analiz i raportów na potrzeby Spółki,
    7. prowadzenie komunikacji wewnętrznej związanej z polityką kadrową i innymi sprawami wewnętrznymi Spółki,
    8. wstępne spotkania z nowymi pracownikami w celu wprowadzenia ich do firmy i zapoznania  z zasadami jej działania,
    9. prowadzenie administracji kadrowej zgodnie z procedurami obowiązującymi w Spółce i wymaganiami prawa pracy oraz ustawy o ochronie danych osobowych,
    10. gromadzenie danych dotyczących przebiegu zatrudnienia w celu dostarczania bieżących informacji na temat zatrudnionych pracowników,
    11. sporządzanie umów o pracę i innych rodzajów umów, dokumentów oraz zaświadczeń zawiązanych z zatrudnieniem, zgodnie z procedurami obowiązującymi w Spółce i wymaganiami prawa pracy,
    12. doradztwo w zakresie prawa pracy na rzecz kadry zarządzającej i pracowników,
    13. ewidencja czasu pracy pracowników,
    14. nadzór nad aktualnością zaświadczeń lekarskich o zdolności do pracy oraz informowanie pracowników o konieczności przeprowadzenia badań, sporządzanie skierowań na badania,
    15. załatwianie niezbędnych formalności kadrowych związanych z zatrudnieniem oraz informowanie odpowiednich osób w Spółce o nowych pracownikach w celu przygotowania stanowiska pracy,
    16. przygotowywanie niezbędnych dokumentów dla osób z którymi rozwiązywana jest umowa o pracę, zgodnie z wymogami prawa pracy,
    17. przygotowywanie i przesyłanie sprawozdań do GUS,
    18. przygotowanie dokumentacji rentowej i emerytalnej do ZUS,
    19. kontakty ze związkami zawodowymi,
    20. sporządzanie i doradztwo przy zawieraniu umów zlecenia,
    21. udział w wykonywaniu zadań i czynności w zakresie formalno-prawnego przygotowywania i przeprowadzania postępowań o udzielanie zamówień zgodnie z zasadami i trybami określonymi w ustawie – Prawo zamówień publicznych.
    22. obowiązek udziału w dokonywaniu szeregu ściśle określonych przepisami czynności, a mianowicie:
    23. sprawowanie kontroli nad prawidłowym oszacowaniem wartości przedmiotu zamówienia w zakresie zgodności z odpowiednim Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie średniego kursu złotego w stosunku do euro stanowiącego podstawę przeliczenia wartości zamówień publicznych,
    24. opracowywanie projektów Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia,
    25. porozumiewanie się z Wykonawcami w celu wyjaśnienia wątpliwości i zapytań do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia w zakresie procedury przetargowej w trakcie trwania postępowania,
    26. przygotowywanie projektów odpowiedzi na zapytania wykonawców,
    27. ocena ofert,
    28. przedstawianie Zarządowi Spółki propozycji wyboru oferty najkorzystniejszej lub unieważnienia postępowania,
    29. informowanie wykonawców o wyborze najkorzystniejszej oferty, ofertach odrzuconych oraz o wykonawcach wykluczonych z postępowania,
    30. dokumentowanie podejmowanych w postępowaniu czynności polegających na sporządzaniu protokołu postępowania wraz z załącznikami,
    31. udział w pracach komisji przetargowej,
    32. prowadzenie ewidencji zamówień udzielanych przez Spółkę,
    33. opracowywanie analiz, ocen i informacji dotyczących powierzonych zadań,
    34. współpraca z Urzędem Zamówień Publicznych oraz Urzędem Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich.

Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, prawo jazdy kat. B; umiejętność obsługi oprogramowania komputerowego; doświadczenie na ww. stanowisku, posiadać predyspozycje i doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników, być osobą dokładną, zorganizowaną i zaangażowaną w wykonywaniu powierzonych jej obowiązków.

Rodzaj pracy: umowa o pracę poprzedzona okresem próbnym.

Dane kontaktowe:
Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. 34-120 Andrychów, ul. Batorego 24
tel: 33 875 36 61; 795 000 463 email: zgk@zgk.andrychow.pl  lub  zbizon@zgk.andrychow.pl

Przypominamy! Wraz z nadesłanym CV prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 ze zm.)
Galeria zdjęć
foto

Komentarze Facebook

nowiny foto
W kioskach nowy numer
Nowin Andrychowskich
Imprezy kulturalne
Radio Andrychów wkracza w DAB+
Ogłoszenia drobne

kontakt

Dyżury aptek
W tym tygodniu dyżur pełni:
Apteka pod Białym Orłem I
Rynek 32, Andrychów
33 875 28 81

Redakcja
  • Marek Nycz - redaktor naczelny
  • Robert Fraś - dziennikarz radiowy
  • Jacek Dyrlaga - dziennikarz
  • Anna Piotrowska - dziennikarz
  • Anna Płonka - dział reklamy
  • Dziennikarze - współpracownicy:
  • Jadwiga Janus
  • Grzegorz Sroka
  • Andrzej Fryś
  • Jan Zieliński
  • Jerzy Tomiak
Redakcja Nowin Andrychowskich i Twojego Radia Andrychów
ul. Krakowska 74, 34-120 Andrychów, tel. 33 875 23 13, nowiny@andrychow.eu, radio@andrychow.eu