Pościg za nietrzeźwym

02 policja


Andrychowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Jak się później okazało, mężczyznę poszukuje Prokuratura Rejonowa w Wadowicach.
Do zdarzenia doszło w nocy z 30 na 31 października na ul. Krakowskiej. Policjanci w trakcie patrolu zauważyli nissana primerę, a kierowca na widok radiowozu skręcił w kierunku dworca PKS, gdzie nie można wjeżdżać.

Czytaj więcej: Pościg za nietrzeźwym

Nieletni złodzieje

02 policja


Właściciel firmy transportowej z Andrychowa przyłapał trzynastolatka na kradzieży. Chwilę później, po telefonicznym zgłoszeniu, na miejscu pojawili się policjanci. Do zdarzenia doszło 27 października.

Czytaj więcej: Nieletni złodzieje

Tragiczny wypadek

02 policja


Tragiczny wypadek przy ul. Włókniarzy w Andrychowie. 2,5-letnia dziewczynka wypadła przez okno z czwartego piętra bloku. Pomimo prób reanimacji, dziecka nie udało się uratować.

Czytaj więcej: Tragiczny wypadek

Pobił 48-latka

logo1


26 października policjanci z Wadowic zatrzymali po pościgu 33-letniego mieszkańca Inwałdu, który w miejscowości Wysoka zaatakował 48-letniego mężczyzny.
Do zdarzenia doszło, gdy 48-latek wracał ze sklepu. Napastnik pobił mieszkańca tuż przed jego domem, groził mu, że go zabije i ukradł mu pieniądze. Sprawca był już poprzednio karany za inne przestępstwa. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Wróciły do sklepu, który okradły

policja ban3
 

21 października funkcjonariusze andrychowskiego Komisariatu Policji otrzymali zgłoszenie o ujęciu przez personel sklepu dwóch kobiet, podejrzanych o kradzież, do której doszło kilka dnie wcześniej (7.10). Na miejsce wysłano patrol. Policjanci ustalili, że zatrzymane to dwie szesnastoletnie mieszkanki Wadowic. - Teraz o losie dziewczynek rozstrzygnie Sąd Rodzinny i Nieletnich w Wadowicach – mówi Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzeczniczka policji.

©2014 Nowiny Andrychowskie